آدرس   اصفهان ، میدان لاله ، خیابان زینبیه جنوبی ، روبروی پارک لاله ، موسسه خیریه مجتمع فاطمیه اصفهان                     تلفن: 14-34703011-031

صندوق قرض الحسنه

نقطه شروع فعالیت های مجتمع فاطمیه اصفهان با تأسیس صندوق قرض الحسنه فاطمیه در سال 1353 بوده است. این صندوق با هدف اعطای وام قرض الحسنه با ضوابط شرعی ، در سال 1356 به ثبت رسید. مساحت این صندوق بالغ بر 270 مترمربع میباشد و در حال حاضر با داشتن 3000 عضو و نزدیک به 1000 عضو فعال؛ به روند رو به رشد خود ادامه میدهد. قرض الحسنه فاطمیه اصفهان با همکاری اداره بهزیستی استان طی سه روز در هفته به متقاضیان تحت پوشش اداره بهزیستی ارائه خدمات می کند. در این صندوق سه نفر پرسنل بصورت مستقیم و فعال حضور دارند که در دو شیفت صبح و عصر و در همه روزهای کاری پاسخگوی مراجعین هستند.نکته قابل توجه در صندوق قرض الحسنه فاطمیه؛ بهره گیری از خوش حسابی 95 درصدی اعضای این صندوق است.از افتخارات صندوق قرض الحسنه فاطمیه این است که در قبال وام های پرداختی هیچگونه کارمزدی دریافت نمی کند.

 

مَنْ ذَا الَّذِي يُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَيُضَاعِفَهُ لَهُ وَلَهُ أَجْرٌ كَرِيمٌ - الحدید (11)

كيست آن كس كه به خدا وامى نيكو دهد تا [نتيجه‏ اش را] براى وى دوچندان گرداند و او را پاداشى خوش باشد

 

قرض الحسنه فاطمیهصندوق قرض الحسنه فاطمیه با هدف سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات با ضوابط شرعی به ثبت رسیده است .

در این صندوق هم اکنون بیش از 3000 عضو مشارکت دارند که نزدیک به هزار نفر این اعضا فعالیت موثر و مستمر دارند.

قرض الحسنه فاطمیهدر صندوق قرض الحسنه فاطمیه اصفهان شرط افتتاح حساب و رعایت جدول های سپرده گذاری برای اعطای تسهیلات وجود ندارد.

پرداخت تسهیلات بر اساس منابع موجود است.

لازم به ذکر است در این صندوق پرداخت تسهیلات بر اساس ضوابط شرعی است و هیچ گونه کارمزدی دریافت نمی شود.

کاربران آنلاین

هم اکنون 0 کاربر آنلاین هستند.

گزارشات تصویری